Елітарний відпочинок для дітей у Кам’янському

Літні канікули незабаром. І значить батькам варто вже зараззамислитись як зробити дозвілля їхніх дітей і цікавим, і змістовним, і вражаючим, і корисним водночас. Відповідь очевидна– клуб «Мельпомена», який започаткував у цьому році Театр ім. Лесі Українки в приміщенні Нової сцени.
Клуб – елітарний. Це означає, що у розважальній формі діти відкриватимуть для себе чарівний, загадковий, витончено-прекрасний світ мистецтва в усьому його розмаїтті. Хлопчики та дівчатка малюватимуть, співатимуть,опановуватимуть культуру мовлення, знайомитимуться з основами акторської та хореографічної майстерності. Дізнаються більше про історію театру. Побувають на уроках сценічного макіяжу. Візьмуть участь у творчій майстерні, в якій магія театру розкриватиметься мовою великого Шекспіра…На власні очі побачать як саме народжується вистава, стануть невід’ємною частинкою цього вражаючого процесу. Увага! Наставниками дітей будутьрежисери, актори,майстри зі створення театральних декорацій та гриму, хормейстер, балетмейстер театру.
Клуб гармонійно поєднає у собі творчий розвиток та незабутній відпочинок.Щодня дітидивитимуться нові вистави-казки, братимуть участь у захоплюючих КВЕСТАХ!!!

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *