Мер Кам’янського Андрій Білоусов привітав жінок з 8 Березня

Про ситуацію у Кам’янському повідомив мер міста Андрій Білоусов.

«Ця ніч у Кам’янському минула з однією тривогою. Надзвичайних подій на території міста не зафіксовано.
Бажаю всім мирного дня!»  — йдеться у повідомленні.

Також міський голова привітав з 8 Березня усіх жінок Камянського.

«Дорогі кам’янчанки!

Від імені всіх чоловіків вітаю вас зі святом весни, краси та любові – 8 Березня!
Українські жінки – чарівні, неповторні, мужні, незламні, найкращі в усьому світі. Ви – даруєте життя, захищаєте своєю молитвою, приділяєте увагу і турботу.
У ці скрутні часи українки роблять надможливе: зі зброєю в руках боронять країну від окупантів, рятують поранених, приймають пологи під час ракетних обстрілів та допомагають нужденним, займаються волонтерством, доставляють гуманітарну допомогу на фронт, евакуюють людей з місць бойових дій, надають психологічну, соціальну та іншу допомогу. У надскладних умовах, під звуки сирен в укриттях і бомбосховищах навчають дітей, займаються бізнесом, підтримуючи економіку, надихають та співчувають.
Особливі слова в цей день хочеться висловити тим жінкам, у яких ворог відібрав найрідніших людей – синів, батьків, чоловіків, братів, – матерям, донькам, дружинам, сестрам загиблих Героїв. Немає тих слів, які б могли втамувати ваш біль. Кожна з вас є взірцем мужності та неймовірної сили духу.
Дорогі жінки! Вами пишається весь світ! Прийміть найщиріші вітання зі святом! Нехай ця весна буде переможною для нашої країни, а ваші життя будуть сповнені лише щасливих миттєвостей!» — йдеться у привітанні.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *