На Дніпропетровщині чиновник наживався на оренді чужої землі

Здав в оренду понад 50 га приватної землі без відома власників: слідчі Павлограда викрили чиновника у підробці документів. Чоловік підробив офіційні документи про передачу у користування восьми земельних ділянок загальною площею 54 гектари. При цьому власники земельних ділянок не отримували орендної плати, а гроші зловмисник присвоював.

Про це повідомили у поліції Дніпропетровської області.

У ході розслідування кримінального провадження поліцейські встановили, що в період з 2020 по 2022 рік службовець товариства з обмеженою відповідальністю вносив недостовірні відомості до офіційних документів про ділянки, які перебували у приватній власності громадян. Користуючись своїм службовим становищем, 44-річний павлоградець підробляв договори оренди земельних ділянок без відома власників землі. У ході досудового слідства поліцейські провели три санкціоновані судом обшуки за місцем перебування товариства з обмеженою відповідальністю у місті Новомосковську. В ході слідчих дій правоохоронці вилучили документацію, що свідчить про злочинну діяльність фігуранта.

7 березня слідчим у сфері господарської та службової діяльності Павлоградського районного відділу поліції при процесуальному керівництві окружної прокуратури чоловікові повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Найближчим часом досудове розслідування буде завершено та обвинувальний акт направлено до суду.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *