Знаменитий комік дасть концерт у Кам’янському (відео)

2 квітня на Новій сцені театру ім. Л. Українки із благодійним концертом виступить зірка «Кварталу 95» комік Юрій Великий. Це велике сольне шоу входить у серію благодійних подій від «Квартал-Концерту». На виручені кошти будуть закуплені дрони та пікапи захисникам у Бахмут за кошти з ваших квитків.

Юрій Великий – гуморист, пародист, людина-емоція, буря, просто божевілля. Актор і автор Студії «Квартал 95», відомий своїми гострими пародіями на найдовбанутіших політиків сьогодення (це ми про Пуйла, Дона та Бульбокороля якщо шо).

2 квітня чекайте багаж влучного сарказму й гумору – нову концертну програму «Душевно, по-домашньому». Крилата фраза переляканих росіян, які втікали з окупованого Криму під час бавовни, стала приводом для стьобу. А от для Юри – окремим тематичним івентом. Програма вже доповнилась новими пародіями, і може у цю мить Юра придумав ще один жарт. Бо приводів, погодьтесь, вдосталь. А з почуттям гумору в українців завжди було відмінно. Приходьте зарядитись гарним настроєм і допомогти нашим захисникам!

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *