Освітяни Кам’янського поспілкувалися зі своїми польськими колегами

9 березня відбулася довгоочікувана онлайн-зустріч педагогів Кам’янського з польськими освітянами з міста Кельце.

У зустрічі взяли участь від Кам’янського директор департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева, начальник відділу освіти Оксана Живага, директор Ліцею №3 Людмила Нагай, директор початкової школи «Волошка» Тетяна Юрченко, заступник директора Ліцею №3 Олена Павлова. З польського боку на зустрічі були: директор Департаменту освіти, культури та спорту м. Кельце Пьотр Лоєк, директр початкової школи №20 м. Кельце Малгожата Павловська та педагоги польської школи.

Під час зустрічі було представлено досвід роботи двох закладів Кам’янського та напрями роботи польської школи №20, окреслено питання, які буде доречно розглянути в рамках співпраці. Пані Малгожата Павловська розповіла про широкий досвід з інклюзивної освіти, про шкільні численні конкурси та проєкти, роботу «школи повного дня», яку вони називають «світлиця», де до 16-30 щодня діти можуть займатися безкоштовно у різних гуртках за вибором.
За підсумками зустрічі було вирішено в подальшому обміні зосередитися на роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, інноваціях в методиці викладання, співпраці з батьками, патріотичному вихованні та формуванні культури здорового харчування, розвиткові творчих здібностей учнів у позаурочній діяльності.

Наступну зустріч з більш детальною презентацією роботи польської школи домовилися провести за два тижні. Саме друга зустріч визначить засади майбутньої співпраці.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *