Молодь Кам’янського взяла участь у проєкті «Життя та війна: 10 українців — 10 історій»

24 лютого 2022 року для нашої країни розпочався новий відлік історії. Саме 24 лютого — знаковий рубіж, який став початком повномасштабної збройної агресії росії проти України. Наш народ сильний та незламний, нескорений і працьовитий. Ми продовжуємо йти далі не дивлячись на такий важкий для країни час. 

Днями Представники Центру молодіжних ініціатив взяли участь у проєкті «Життя та війна: 10 українців — 10 історій». Його основна мета -створити та поширити інформацію про українців і шляхи їхньої адаптації під час війни та після участі в бойових діях.

Студенти з США, Туреччини, Польщі, України та Голландії збирали історії та записали інтерв’ю з українцями, якими поділяться в різних ЗМІ.

Переважною частиною учасників проєкту була молодь з цікавими історіями та проєктами, які з’явились під час війни. Також учасниками були два працівники одного з університетів України, які зараз боронять наш народ знаходячись у Бахмуті.

Проєкт був організований к. ф. н., доц. Гаяна Юкселя за підтримки Міністерства молоді та спорту України, за участі іноземних університетів та коледжу.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *