Час вигнати їх з України! Це наша земля – кандидат у Гвардію наступу з Кам’янського Артем

Треба якнайшвидше вигнати ворога з України, впевнений мешканець Кам’янського Артем. Готовий робити це зі зброєю в руках. Про набір до  Гвардії наступу він дізнався в ЦНАПі – та одразу записався. 

«Хто, як не ми самі, захистить нашу державу. Вже понад рік триває повномасштабна війна. Скільки можна це терпіти? Це наша земля. Час вигнати окупантів звідси», – каже Артем. 

Хлопець за спеціальністю електромонтер. Проте роздумує в майбутньому отримати військову освіту. Рішення записатися до штурмового підрозділу його дівчина сприйняла з хвилюванням. Але підтримала.

«Вона мене кохає. Якщо це вибір зважений – завжди підтримує. Сказала, що якщо буде потрібна, теж піде на передову. Але парамедиком», – розповів Артем. 

Саме мотивованих патріотів чекають у підрозділах Гвардії наступу. Загалом бригад вісім – «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов».

«До нових бригад набирають виключно добровольців. Стійких тілом і духом. Вони пройдуть навчання, отримають сучасну зброю та разом з досвідченими військовими звільнятимуть Україну», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

Записатися до Гвардії наступу можна на сайті storm.mvs.gov.ua або у ЦНАП. Деталі – за телефоном 080 010 00 20.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *