Медики Дніпровської «екстренки» отримали понад 600 бронежилетів

Цінний вантаж в область доправили волонтери з громадської організації «Львівський оборонний кластер» та за сприяння очільника обласної ради. Понад 600 бронежилетів благодійники передали співробітникам обласного центру екстреної медичної допомоги.
«Всі жилети сертифіковані. В них є кишені для зберігання необхідних медикам речей, також кріплення під турнікет. Велика площа захисту для більшої надійності», – розповів співзасновник ГО «Львівський оборонний кластер» Богдан Яринко.
Медики кажуть: бронежилети виготовлені з надвисокомолекулярного поліетилену. Вони зручні і легкі.
 «Це відіграє важливу роль, коли лікарям та фельдшерам доводиться тривалий час працювати в умовах небезпеки, під обстрілами. Завдяки волонтерам та зусиллям обласної ради наш особовий склад, який виїжджає рятувати життя людей – більш захищений», – повідомив Радій Шевченко, керівник обласного центру екстреної медичної допомоги.
За словами голови Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, волонтери з «Львівського оборонного кластеру» допомагають області вже не вперше.
«Торік влітку благодійники передали півтори сотні засобів індивідуального захисту для рятувальників Дніпропетровщини. Така підтримка – дуже цінна для нас. Наші медики – теж на фронті, тож і захист в них має бути надійний. Вдячний волонтерам та всім, хто допомагає благодійникам із виготовленням бронежилетів», – підсумував очільник обласної ради.
Організація «Львівський оборонний кластер» за час своєї діяльності виготовила і передала до різних регіонів України десятки тисяч військових бронежилетів. Також передають і дитячі евакуаційні комплекти, наразі закривають потреби медиків. Із виготовленням волонтерам допомагають підприємці, інвестори та всі небайдужі українці.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *