Рецепт дня: Фарбуємо крашанки у техніці ебру

Яке найулюбленіше заняття перед Великоднем для всіх поколінь, якщо не фарбування яєць? Діти люблять цей творчий процес: дивитися, як біла шкаралупа перетворюється на різнобарвну, робити все своїми руками. Навіть для дорослих фарбування крашанок — маленька розвага, що розбавляє сірі будні.

Існує безліч різних підходів до декору яєць. Магазинні або натуральні барвники, прикраса нитками, наклейки, ручний розпис та багато іншого. Пропонуємо поповнити цю скарбничку ще одним методом. Розповімо, як прикрашати великодні яйця за допомогою лаку для нігтів.

1 У центр невеликої ємності з водою капайте по одній краплі кожного кольору лаку для нігтів. Він розпливатиметься, утворюючи кола.

 создание разноцветных кругов

2 Тепер візьміть зубочистку і створіть візерунок, наприклад, квіточку. Для цього ведіть зубочистку від центру до країв, а потім навпаки. Дайте візерунку закріпитися, зачекавши 15 секунд.

 формирование узора

3 Тепер опускайте варені яйця у воду. Лак швидко схопиться на поверхні яйця. Всю роботу краще проводити в рукавичках, щоб не забруднити руки.

 покраска одной стороны яйца

Ця техніка називається ебру. З її допомогою прикрашати можна не лише крашанки, а й інші предмети. Якщо вас це зацікавить, ви можете купити набір для ебру та спробувати творити вдома! Захоплююче заняття як для дорослих, так для дітей.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *