Футзальний фінал у Кам’янському (фото)

Вчора у Кам’янському завершився футзальний сезон. Завершували його фінальні матчі команд групи “Б”.

У першому зустрілися «Южкокс» та «Альянс». Спочатку «Альянс» виглядав краще – команда жвавіше виглядала в атаці, більше імпровізувала, частіше мула по воротах. Однак першими успіху досягли «коксохіміки» – після ефектного розіграшу штрафного м’яч кулею влетів у «дев’ятку» «Альянсу». “Альянс” кинувся відіграватися, і це вийшло – ще до перерви після гарної комбінації “альянсівці” забили гол у ворота “Южкокса”.

У другому таймі перебіг гри змінився – ініціативою опанував «Южкокс». Команда багато атакувала, мала кілька можливостей забити, але безрезультатно – то самовіддано грали захисники «Альянсу», то м’ячі летіли повз, то рятувала штанга, то блискуче грав воротар. Ігровий час так і закінчився внічию 1:1. А в серії післяматчевих пенальті успіх посміхнувся «Южкоксу», вони й стали володарями Кубка.

Другий матч був більш ніж драматичним – грали команди «Баглів» та «Вогнеборець», переселенці із Сєвєродонецька. У першому таймі «Баґлей» був сильнішим, більше атакував, частіше створював небезпечні моменти. І цілком заслужено кам’янці забили два м’ячі у ворота вогнеборців. А у другому таймі картина гри різко змінилася. Упортсво «Вогнеборця» плюс помилки воротаря «Баглія» принесли результати.

Спочатку далекий, зі своєї половини поля, удар «вогнеборців» застав воротаря суперника зненацька – 2:1. Потім удар і м’яч пролетів між ніг голкіпера «Баглія» – 2:2. Натхнені «вогнеборці» продовжують атакувати, «Баглей» явно деморалізований, і після швидкої комбінації вже 3:2 на користь Сєвєродонецька. І, нарешті, дальній удар, і м’яч від штанги влітає у ворота – 4:2 на користь «Вогнеборця». «Баґлей» змінює воротаря, намагається атакувати всією командою, але безуспішно. Фінальний свисток – рахунок 4:2.

Кубки та нагороди переможцям та фіналістам вручав керівник управління молоді та порту Кам’янської міськради, голова Федерації футболу міста Едуард Коряк.