Інвестиції та цифровізація — яким був останній рік для Дніпропетровщини

Протягом минулого року серед зацікавлених партнерів регіону були компанії з різних куточків України. А також бізнес з США, Польщі, Німеччини, Ірландії, Китаю, Нідерландів, Франції, Чехії, Італії, Канади.
Дніпропетровська область формує близько 10% ВВП всієї країни, а її бюджет є найбільшим серед регіонів. За даними Дніпропетровського інвестиційного агентства, що працює при обласній раді, на цей час на території Дніпропетровської області працює понад 1000 компаній інвесторів з понад 63 країн світу.
З початку повномасштабного вторгнення Дніпропетровська область стала хабом для релокованих підприємств, закладів вищої освіти, ІТ-компаній та дослідних установ. 79 підприємств з Донецької, Луганської, Харківської та Запорізької областей перенесли свої потужності саме до Дніпропетровщини.
«Дніпропетровським інвестиційним агентством сформовано базу нерухомості та промислових територій для бізнесу, який розглядає Дніпропетровську область для подальшої релокації або реалізації інвестиційних проєктів. Зокрема, для ФОП та підприємств, що планують перемістити свою діяльність до регіону, пропонуються ≈ 400 тис.м². Це пропозиції вільних виробничих площ – приміщень та будівель, як для великих виробництв, так і для малого бізнесу», — розповіла директор DIA Валентина Затишняк.
Усі необхідні матеріали та діджитал-інструменти, які допоможуть бізнесу та інвесторам розвиватися у Дніпропетровській області, доступні на сайті Дніпропетровського інвестиційного агенства — dia.dp.ua

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *