Як повідомив “Інтерфакс-Україна” директор заводу Андрій Бібік, завод “Інтерпайп Сталь” пішов у тимчасовий простий з 16 березня через дефіцит металобрухту, який викликаний надзвичайно складною ситуацією із заготівлею брухту в Україні.
“По-перше, вона впала суттєво: у низці регіонів процес заготівлі зведений практично до нуля через бойові дії, втрачено потужності з переробки брухту, скоротився і кадровий потенціал галузі. По-друге, експорт брухту б’є історичні рекорди, збільшуючись щомісяця вдвічі, що ставить українську металургійну галузь на межу катастрофи”, – сказав він.
За словами директора, це позапланова тимчасова зупинка, оскільки підприємство зазнає серйозного дефіциту металобрухту. “Плановий простий у нас був у жовтні, зараз же – позаплановий. Звісно, за цей час ми проведемо техобслуговування основних агрегатів”, – сказав Бібік.
Як повідомив голова правління “Інтерпайп Втормет” Валентин Макаренко, простий металургійний завод триватиме максимум сім-вісім днів. “Ситуація складна, але ми працюємо з нашими партнерами-постачальниками брухту, з деякими з них укладаємо довгострокові та стратегічні угоди. Це дозволить забезпечити завод сировиною, підготувати шихту”, – зазначив він.
За його словами, ситуація із забезпеченням брухтом у 3 декаді березня покращає, а завод буде перезапущено.
Раніше Українська асоціація вторинних металів (“УАВтормет”) повідомила, що експорт металобрухту за 2 міс.-2023 становив 24,8 тис. тонн порівняно з 7,1 тис. тонн за січень-лютий-2022 (зростання у 3,5 рази) ).
“Інтерпайп” – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2020 році “Інтерпайп” реалізував 662 тис. тонн готової продукції, у тому числі 192 тис. тонн залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.
В “Інтерпайпі” працюють 11 тис. співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд. грн.
У структурі компанії п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” та електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп” .
Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.
Про нещасний випадок розповіла Лариса Биданцева, керівник Кам'янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та…
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "За ініціативи мешканки нашого міста Олени Рибалко та…
Щороку в Україні у третю суботу квітня відзначається «День довкілля». Цього року ця дата припадає…
Вже третій сервісний центр МВС на Дніпропетровщині надаватиме послуги під час повітряних тривог. У Кам’янському…
“Driving Change” — це програма підтримки батьків/матерів, які самостійно виховують дітей у місті Кам’янське, яка надає…
Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук. "ГРВІ відступає: епідпоріг у жодній громаді Дніпропетровщини…