У Кам’янському відбулося засідання виконкому

22 березня відбулось засідання виконавчого комітету міськради. Необхідний кворум для голосування був, члени виконкому розглянули 31 проект рішення.

Так, остаточно було прийнято дату закінчення опалювального сезону – 25 березня. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тепло відключать 20 березня, але через холодну погоду ДТЕК звернувся до «Тепломереж» з проханням продовжити опалювальний сезон, щоб не допустити навантаження на електромережі.

Також члени виконкому прослухали звіт про звернення громадян до Кам’янської міськради. Так, за 2022 рік було зареєстровано 11 304 звернень, з них більшість звернень пенсіонерів, переселенців та ветеранів. Примітно, що жінки зверталися частіше, у 87% випадків, а чоловіки – у 23%. Більшість питань, 44%, стосувалися соціального захисту, 38% – сфери ЖКГ.

Було ухвалено рішення про прийняття на баланс міста гуртожитків на вулиці Волкова, 10, які належали «Каметсталі». Раніше місто прийняло на баланс один корпус гуртожитку, а два інших підприємство мало привести в нормальний стан.

Також члени виконкому проголосували за проект рішення про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Кам’янської міської ради за 2022 рік, про затвердження їхніх фінансових планів на 2023 рік та низку інших питань.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *