«1+1 Україна» покаже турецький драматичний серіал «Невірний» (відео)

27 березня о 17:10 на телеканалі «1+1 Україна» відбудеться прем’єра турецького серіалу «Невірний» (Sadakatsiz), який є адаптацією відомого британського серіалу «Доктор Фостер» та знімався у Стамбулі.

В основі сюжету лежить історія зради й помсти в подружній парі. Головна героїня на ім’я Асіє — лікарка, батьки якої загинули в автокатастрофі, коли вона була маленькою. Асіє має чоловіка Волкана, родина та друзі якого замінили їй рідних людей.

Новий турецький серіал «Невірний» / Фото: пресслужба каналу «1+1»

Вона дуже кохає свого обранця, але після того, як знайшла на шарфі коханого пасма чужого жіночого волосся, в її серці оселилася недовіра. Жінка раз за разом прокручує у голові сценарій того, що вона буде робити в разі, якщо чоловік її зраджує. Але навіть не може уявити, з якими труднощами їй доведеться зіткнутися в найближчому майбутньому. Асіє розуміє, що живе в павутинні брехні, а коли спливають подробиці зради, її життя руйнується, і вона присвячує себе помсті.

Новий турецький серіал «Невірний» / Фото: пресслужба каналу «1+1»

В головних ролях — Джансу Дере, Джанер Джиндорук, Меліс Сезен.

Серіал був номінований на 7 нагород премії «Золотий метелик-2021» у номінацях «Найкращий серіал», «Найкраща акторка», «Найкращий сценарій» та інші, а також у двох номінаціях цієї ж премії 2022 року. Серіал було адаптовано в декількох країнах, серед яких Велика Британія, Франція, Індія, Південна Корея, Філіппіни та інші.

Чи зможе Асіє подолати ревнощі та зберегти родину, дивіться вже 27 березня на телеканалі «1+1 Україна».

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *