Каметсталь відновила постачання граншлаку українським та зарубіжним споживачам

У березні Каметсталь знову постачає доменний гранульований шлак вітчизняним та європейським споживачам. Протягом місяця загалом планується відвантажити понад 250 вагонів продукту.
Металургійна продукція – економічна опора України. Навіть вторинний продукт виробництва здатен принести додатковий прибуток підприємству. Цього місяця вже понад 130 вагонів граншлаку відправлені залізницею замовникам із Польщі.
Цей продукт доменного виробництва Каметсталі багато років користується попитом у закордонних споживачів. Із початком воєнних дій, попри складну ситуацію з логістикою, підприємство працює над тим, щоб налагодити стабільний процес його продажу. Цього року після труднощів, пов’язаних із зимовими енергетичними обмеженнями, комбінат відновив постачання – загалом у березні до країн Європи відвантажать майже 10 500 тонн граншлаку.
«Цей продукт, необхідний, насамперед, у будівельній галузі, ми постачаємо й українським споживачам – у березні відвантажуємо 100 вагонів. Сподіваємося, що дуже скоро і метал, і граншлак Каметсталі знадобиться для переможної відбудови України», – говорить начальник дільниці з переробки вогняно-рідких шлаків доменного цеху Ігор Євплов.
Нагадаємо, гранульований шлак застосовується, зокрема, як заповнювач для цементних і асфальтових бетонів, мінеральної вати, у гідротехнічному, сільськогосподарському, дорожньому будівництві, при будівництві промислових, громадських і житлових будівель тощо.

Теги

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *