На Дніпропетровщині чоловік виростив коноплі у теплицях на 500 тисяч гривень

Правоохоронці м. Кривий Ріг затримали чоловіка, який обладнав теплиці для вирощування конопель.Загалом поліцейські вилучили понад 350 кущів конопель та 1,5 кілограма канабісу.

Правоохоронці відділення поліції № 4 Криворізького РУП встановили, що до вирощування конопель причетний 46-річний чоловік. За місцем свого мешкання та у дачному будинку він облаштував теплиці, оснастив їх спеціальним освітленням, системою вентиляції та обігріву й забезпечив «сприятливі» умови для вирощування наркотичних рослин. Також він займався заготівлею наркосировини – сушив та подрібнював вирощені рослини. Пакети з канабісом були вилучені у нього з автомобіля.

24 березня на підставі ухвали слідчого судді співробітники поліції провели 3 санкціоновані обшуки. В результаті було виявлено та вилучено 351 кущ конопель, півтора кілограма подрібненої рослини, а також лед-лампи, вентиляційне обладнання, фасувальні пакети, насіння елітних сортів конопель, електронні ваги та мобільні телефони.

За цінами «чорного ринку» вартість вилученого складає 500 тисяч гривень.

Містянина затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України Наркотичні рослини направили на експертне дослідження. Наразі вирішується питання про вручення чоловікові повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *