Найбільш безвідповідальні знаки Зодіаку

Лев

Якщо Леви і люблять щось, так це себе. Леви роблять і говорять все, що їм заманеться, тому вони займають досить низьке місце на шкалі зрілості. Вони царствені і величні, майже завжди носять на голові уявну корону. Їх постійна потреба бути в центрі уваги може здатися дитячою або навіть смішною. Через притаманну їм гордість у них також розвивається почуття презирства до оточуючих, їм подобається виставляти напоказ почуття привілейованості. Представники цього знака прагнуть до досконалості і часто виснажують себе пошуками її. Однак, хоча цей знак поводиться дуже незріло, у Левів є можливість використовувати його силу і природний авторитет на благо. Вони можуть досягти всіляких успіхів, якщо вони навчаться приборкувати своє досить роздуте его, інформує Ukr.Media.

Близнята

Як і символ знака, Близнята можуть бути вкрай лукавими, тому в рейтингу зрілості вони займають майже останнє місце. Близнята часто мають контрастні природні дані, що змушує їх поведінку коливатися між безрозсудною дитиною і зрілим дорослим. Ці соціальні метелики також схильні легко нудьгувати і тому постійно шукають нове цікаве заняття. Це може змусити їх здаватися дуже безвідповідальними, оскільки вони завжди надають перевагу хорошому проведенню часу, а не своїм обов’язкам. Попри те, що Близнюками керує Меркурій, планета спілкування, Близнята також постійно турбуються про те, що їхні слова будуть неправильно витлумачені або зачеплять почуття інших. На щастя, оскільки вони хороші комунікатори, вони можуть легко приховати це почуття. Однак подвійність їх натури заважає їм повністю реалізувати задумане. Вони також відомі як імпульсивні та нетерплячі люди. Не дивуйтеся, якщо Близнята у Вашому житті в будь-яку секунду роздувають істерику або відправляють вас у похід з почуттям провини.

Овен

Представники знака можуть бути дуже впевненими у собі, але також часто бувають агресивними, впертими і вкрай імпульсивним, що робить їх самим незрілим з усіх знаків Зодіаку. Вони думають лише після того, як діють. Цей знак Зодіаку часто може бути ініціатором усілякого саботажу, тому на них важко покластися. Однак, якщо вам потрібен хтось, з ким можна дати волю своїй внутрішній дитині, то ви точно можете розраховувати на Овна. Овном керує Марс, що робить Овна вольовим, владним і егоцентричним. Це також може зробити їх рішучими у досягненні своїх цілей. Однак, якщо щось піде не так, як вони хочуть, очікуйте повної істерики, яка набагато гірша за всі інші знаки разом узяті. Йдеться про велику кількість сліз і агресії. Якщо Овни навчаться придушувати свою незрілу натуру і бути більш дисциплінованими, вони можуть зрушити гори.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *