Categories: Економіка

На Каметсталі освоїли виробництво молольних куль великого діаметру

У сортаменті металопродукції Каметсталі – перша новинка-2023. Прокатники комбінату освоїли виробництво молольних куль діаметром 100 міліметрів.
У березні на дільниці кулепрокатних станів була вироблена перша партія куль-100, необхідних для стабільної роботи гірничо-збагачувальних комбінатів. Нова прокатна продукція, призначена для подрібнення руди у шарових млинах, відповідає вимогам держстандартів України.
Донедавна найбільшими кулями, виробництво яких технічно можливе на прокатному обладнанні Каметсталі, були 80-міліметрові, виготовлення яких розпочалося понад рік тому. Над виконанням завдання щодо освоєння нового виду продукції, 100-міліметрових куль, працювали спеціалісти служб і підрозділів комбінату, і насамперед – прокатного цеху.


Прокатники модернізували устаткування за власними кресленнями. Були проведені роботи з калібрування, підготовки оптимальних розмірів прокатних валків, з урахуванням технічних можливостей прокатного стана.
Особливу увагу приділили оптимізації режиму нагріву заготовки у печах стана, щоб зменшити навантаження на працююче обладнання. Визначилися із параметрами загартування, завдяки чому досягли третьої групи поверхневої твердості куль.
«Освоєння молольних куль такого великого діаметру – це успіх прокатників, який ми будемо розвивати. Це перший з освоєних у цьому році нових видів прокату, в наших планах є й інші новинки. Адже навіть у скрутний час підприємство не стоїть на місці, а продовжує працювати та оновлювати лінійку затребуваної на ринку продукції. Розширення сортаменту на Каметсталі – важливий крок, який дозволяє нам об’єднатися навколо спільної мети – успішного майбутнього нашого підприємства», – зазначив головний прокатник – начальник прокатного цеху Олександр Олійник.
Вже у квітні прокатники планують відвантажити українським споживачам майже 400 тонн молольних куль сотого діаметру.

Олена

Recent Posts

Станції мобільного зв’язку Дніпропетровщини підсилили новими акумуляторами

В області працюють над підсиленням станцій мобільного зв’язку. Ключові з них здебільшого вже з літієвими…

3 хв. ago

У Дніпрі знайшли мертвим чоловіка, якого шукали кілька днів

Містянин зник в районі ж/м Перемога. Родина повідомила про його зникнення до поліції та розмістила…

33 хв. ago

У Дніпрі зіштовхнулися Mazda та Nissan

У понеділок, 16 лютого, на вулиці Степана Бандери сталась аварія. Там зіштовхнулись Mazda та Nissan.…

1 годину ago

Кам’янська лікарня швидкої допомоги отримала важливе обладнання (відео)

Про це повідомив мер Андрій Білоусов. "Разом із головою благодійного фонду "Осоння України" Олександром Крутьком…

13 години ago

Кам’янське втратило двох захисників

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. 16 жовтня 2024 року в бою поблизу населеного…

14 години ago

У Камʼянському відбулися змагання з авіамоделювання

14 лютого на базі Комунального закладу «Гімназія 10» Камʼянської міської ради (директор Савченко Г.О.) було…

14 години ago