«Розповсюджені причини загорянь в оселях – нехтування пожежною безпекою та людська недбалість. Кинуті недопалки, використання несправної проводки чи електроприладів. Слід пам’ятати, що ввімкнуті телефони, бойлери, обігрівачі не можна залишати без нагляду. А ще необхідно говорити про правила поводження з вогнем із дітьми», – каже начальниця відділу департаменту цивільного захисту ОВА Олена Шевцова.
Найбільше побутових пожеж сталося у Дніпровському та Криворізькому районах області – 117 і 102 відповідно.
Через вогонь та задимлення загинуло 68 людей. Двоє з них – це діти.
Фахівці нагадують, головне у разі виникнення пожежі – не панікувати. Одразу повідомити про займання Службу порятунку. Її екстрений телефонний номер – 101.
За можливості палаюче приміщення необхідно покинути. Якщо зробити це не вдається – вийдіть на балкон та кличте на допомогу.
Дим не менш небезпечний за вогонь. Аби уникнути отруєння чадним газом – прикрийте обличчя мокрим рушником чи серветкою.
У Дніпрі слідчі повідомили 45-річній жінці про підозру за зберігання боєприпасів без дозволу. У ході…
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 26.06.2025 по03.07.2025 було проведено…
Подробиці розповіла Лариса Биданцева, керівниця Кам’янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.…
Поліція Дніпра встановлює особу загиблого пішохода, а також свідків та очевидців смертельної дорожньо-транспортної пригоди. 27…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "За інформацією ПвК, оборонці неба збили над Дніпропетровщиною…
На одній з шахт Кривого Рогу трагічно загинув працівник. Про це повідомили у пресслужбі Криворізького залізорудного комбіату.…