«Розповсюджені причини загорянь в оселях – нехтування пожежною безпекою та людська недбалість. Кинуті недопалки, використання несправної проводки чи електроприладів. Слід пам’ятати, що ввімкнуті телефони, бойлери, обігрівачі не можна залишати без нагляду. А ще необхідно говорити про правила поводження з вогнем із дітьми», – каже начальниця відділу департаменту цивільного захисту ОВА Олена Шевцова.
Найбільше побутових пожеж сталося у Дніпровському та Криворізькому районах області – 117 і 102 відповідно.
Через вогонь та задимлення загинуло 68 людей. Двоє з них – це діти.
Фахівці нагадують, головне у разі виникнення пожежі – не панікувати. Одразу повідомити про займання Службу порятунку. Її екстрений телефонний номер – 101.
За можливості палаюче приміщення необхідно покинути. Якщо зробити це не вдається – вийдіть на балкон та кличте на допомогу.
Дим не менш небезпечний за вогонь. Аби уникнути отруєння чадним газом – прикрийте обличчя мокрим рушником чи серветкою.
Про це повідомив мер Андрій Білоусов. "Щороку в четверту суботу листопада Україна та весь цивілізований…
У Марганці сталася пожежа. Там загорілась квартира у багатоквартирному будинку. Внаслідок події постраждали двоє людей,…
Коментар надав міський голова Андрій Білоусов. "Шановні учні 15 та 44 ліцеїв та їх батьки!…
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 15.11.2024 по 22.11.2024 було…
Ввечері 22 листопада до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Федора…
Поліція Синельниківщини затримала 35-річного чоловіка, який погрожував дружині вбивством. Конфлікт між подружжям закінчився тим, що…