Екоосвіта плюс озеленення: в дитсадках Кам’янського новими рослинами опікуватиметься малеча

До Дня довкілля Кам’янські дитсадки «Золота рибка», «Бджілка» та «Веснянка» отримали майже двісті саджанців самшиту. Після того, як вихованці та педагоги висадять їх, кожна дитина опікуватиметься конкретною рослиною на подвір’ї. 

Акцію ініціював голова екологічної комісії Кам’янського, депутат міськради Олександр Лукашов. Він підкреслив: йдеться не лише про озеленення та благоустрій дитсадків. Головна мета – нестандартно підійти до ековиховання молодого покоління.

«Можна нескінченно довго розповідати малечі про те, як треба любити природу. Проте ефективніше – дати дітям можливість взяти на себе відповідальність за маленьку частину довкілля. Дбаючи про рослини, вони за підтримки педагогів дізнаватимуться більше про навколишній світ. І водночас спостерігатимуть, як зростають їхні «підопічні», – розповів Олександр Лукашов.

Окрім самшитів вихованці кожного з дитсадків також висадили на подвір’ях закладів ялинки.

«Прийшла весна і як завжди на нашому подвір’ї кипить робота. До дня довкілляу нас з’явились кущі самшита і красуняялинка. Тепер доглядатимемо їх разом з дітками: будемо поливати, підстригати та берегти від шкідників», – говорить директорка ДНЗ №26 «Золота рибка» Ірина Шевченко.
Довідково. День довкілля  відзначають щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року. Дату започаткували для підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *