У відповіді міської влади Верхньодніровська йдеться, що наказом Мінкульту від 4 квітня 2016 року погруддя зняли з державного обліку і він втратив статус пам’ятки. Проте, того ж року міськрада визнала бюст Щербицькому “невід’ємним елементом благоустрою” однієї з площ міста, “як елемент декоративного оснащення”.
У міській раді зазначили, що наразі вважають пропозицію щодо демонтажу “слушною та своєчасною”.
“Верхньодніпровська міська рада в найкоротший термін прийме виважене рішення по даному питанню”, – підсумували у відповіді на звернення.
Такий цікавий історичний парадокс: ця новина була опублікована вчора, 14 квітня. А саме в цей день 105 років тому Рада Народних комісарів на чолі з Ульяновим-Леніним видала декрет «О снятии памятников, воздвигнутых в честь царей и их слуг, и выработке проектов памятников Российской социалистической революции», тобто розпочала процес війни з «неправильними» пам’ятниками. Отже, справа Леніна і більшовиків у Кам’янському районі «живет и побеждает» і через 105 років, змінилися лише виконавці…
Команда Дніпровського державгого технічного університету успішно пройшла конкурсний відбір серед 200 університетів України та увійшла до…
Поліцейські ювенальної превенції ГУНП спільно з інспектором із дотримання прав людини Кам'янського РУП за участі…
4 квітня на лівобережному стадіоні "Надія" відбувся "Кубок відкриття футбольного сезону" Кам’янського – 2025 серед…
Заволоділи майже 7 млн грн бюджетних коштів – у Кривому Розі викрито 10 учасників злочинної…
Про це передає "Відомо". Перший випадок стосується 13-річної дівчинки, яка спробувала суїцид шляхом прийому великої…
Про це повідомив керівник військової адміністрації міста Олександр Вілкул. "7, 8 та 9 квітня у…