Про це українцям нагадали у Національній службі здоров’я.
Існує міф, що наявність декларації їх сімейним лікарем є обов’язковою умовою виклику або отримання екстреної медичної допомоги. Але це не так!
Ні. Екстрену медичну допомогу людина отримує незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. Також для виклику ЕМД не потрібен електронне направлення. Адже дзвінок на 103 передбачає, що людина перебуває у критичному стані.
Головне правило – надавати достовірну інформацію диспетчеру, який дасть відповідь на дзвінок за номером 103. Не можна приховувати ні симптоми, ні іншу важливу інформацію. Наприклад, якщо до пацієнта з підозрою на інсульт викликають швидку, обов’язково потрібно повідомити про підвищену температуру, якщо вона є.
Також не можна перебільшувати наявні симптоми, щоб диспетчер прийняв виклик. Свідомо неправдивий виклик спеціальних служб тягне за собою накладення штрафу. А найголовніше, що людина, яка дійсно потребує екстреної допомоги, може її не дочекатися: усі бригади будуть зайняті.
На спортивних змаганнях побував мер Андрій Білоусов. "У спортивному комплексі «Прометей» стартував новий сезон «Пліч-о-пліч:…
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…
Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню «Коли». Відео знімали у лісі. «Уявіть себе через…
У Кривому Розі правоохоронці ліквідували нарколабораторію з вирощування конопель. Там вилучили майже 3 тис рослин…