Обрання нового складу Молодіжної ради при ОВА. Створення таких органів у всіх громадах регіону. А ще – нові проєкти та ініціативи. Такі теми під час зустрічі із молоддю підняв очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак. Про це повідомляють в обласній військовій адміністрації.
«Готуємося до виборів Молодіжної ради при ОВА. Повноваження попередньої сплили минулоріч. Маємо обрати новий склад і активізувати їхню роботу, – сказав очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак. – Для мене важливі ініціативи та пропозиції. Конкретні і результативні. Із планом дій та ймовірними ризиками. Чому стимулюю молодь до конструктивних діалогів, а не балачок? Бо саме їм відбудовувати і розвивати країну».
Із початком війни представники Молодіжної ради при ОВА долучилися до волонтерства. Плели сітки і навчали тактичній медицині. Допомагали оборонцям та переселенцям. Продовжують робити це і зараз. Втім прагнуть повернутися й до формування молодіжної політики в області.
«Бути головою правління не складно, але відповідально, – ділиться кам’янчанка, голова правління Молодіжної ради при ОВА Катерина Боровик. – За понад два роки ми реалізували чимало проєктів. Організовували освітні проєкти, обласні форуми, тренінги. Та найбільше надбання – це люди, команда. Вважаю, що наш склад ради зробив свій внесок у розвиток молодіжної політики регіону».
Процес переобрання Молодіжної ради при ОВА триватиме два місяці. До її правління увійде 11 людей. Загальну ж її чисельність визначить сама рада.
«Долучитися до процесу можуть представники молодіжних рад на місцях, громадських організацій, студентського і учнівського самоврядування. Після буде сформовано список бажаючих. Серед них й обиратимуть представників правління ради», – пояснив заступник директора департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Владислав Яцук.
Обирається склад Молодіжної ради терміном на два роки.
У Дніпропетровській області через застосування графіків у 6 разів підвищилась аварійність електромереж. У період дій…
Об'їзд міста з перевіркою провів міський голова Андрій Білоусов. Наша країна продовжує жити в умовах…
Кам'янський Академічний театр ім. Лесі Українки шукає у свій колектив костюмера. Чекають на людину, яка…
В Дніпрі жінка шокувала працівників Укрпошти своїми документами. Пенсіонерка прийшла оформити "єПідтримку" до одного з…
В нашій громаді відбулася дуже важлива подія — після довгих випробувань повернувся з полону наш…
Netflix анонсував вихід та опублікував трейлер турецького драматичного серіалу "Kasaba" (міжнародна назва - "The Town").…