Особливість художньої виставки «Кривий Ріг нескорений» полягає в тому, що на ній представлені як пленерні роботи, так і створені в минулі роки полотна, які об’єднані ідеєю опору ворогові засобами мистецтва. Адже оспівуючи краєвиди Кривого Рогу, художники одночасно створюють основний меседж, націлений на Перемогу України в цій страшній війні. Всього в експозиції представлено близько 50 робіт 22 митців, Серед них, як молоді художники, так і такі відомі митці, як Костянтин Чернявський, Леонід Давиденко, Олександр Юрченко, Юрій Бондаренко та інші.
Спеціально на відкриття виставки прибула делегація худоників з Кривого Рогу, очолювана Оленою Телятник, роботи якої також представлені в експозиції. Митці розповіли про те, як живе прифронтовий Кривий Ріг, як створювався цей життєстверджуючий проєкт в умовах російської агресії. Свої привітання усім шанувальникам мистецтва передав у відеозверненні з Лондону очільник Криворізької організації НСХУ, заслужений художник України Леонід Давиденко.
Символічно, що криворізькі художники приїхали не з порожніми руками, а привезли допомогу для фронту, яка вже відправлена на «нулі» через волонтерів, з якими працює музей.
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вночі на Дніпропетровщині підрозділи ПвК "Схід" знищили 6…
Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов. "Зустрічаємо новий день без надзвичайних…
У Кам'янському оголосили переможців "Бюджет участі. МІСТО" та "Бюджет участі. ДІТИ" 2025 року. Координаційна рада…
У Дніпрі продовжують знаходити боєприпаси та інші небезпечні предмети. Так, у п'ятницю, 18 квітня, у…
У Дніпрі на місці, де раніше стояв пам'ятник російському вченому Михайлу Ломоносову, досі не демонтували…
17 квітня у Музеї історії міста Кам'янське відбулося відкриття першої персональної виставки живопису Анастасії Сокол…