Categories: Культура

Афіша Кам’янського театру ім. Лесі Українки на 4-7 травня

4 травня, 18:00, Основна сцена – театральна провокація (18+) «ХТО Я Є?» за п’єсою Славомира Мрожека «Емігранти».
В цій виставі багато комічних моментів, але це – не комедія. Ситуації, в якій опинились герої, не позаздриш, але це не трагедія. Вистава спровокує вас і на сміх, і на сльози, і – головне – на роздуми.

5 травня, 18:00, Основна сцена – детектив «МИШОЛОВКА.ВБИВСТВО НА КАЛВЕР-СТРІТ» за п’єсою Агати Крісті.
Післявоєнна Англія. У приватний пансіон, що тільки-но відкрився, приїжджають перші постояльці. За вікном йде сніг, у вітальніг орить камін, привітні господарі оточують гостей турботою, здається, ніщо не може порушити мирного перебігу життя маленького готелю, але події підуть одна за одною та перетворять гостинний дім на пастку. І невідомо, хто виявиться вбивцею, а хто жертвою.

6 травня, 16:00, Камерна зала Нової сцени – комедія «ОБЕРЕЖНО, ЖІНКИ!» за п’єсою А. Курейчика.
Герой цієї історії, молодий паризький художник Серж Дюбуа- чутлива натура, митець, звабник, один із небагатьох, хто знає відповідь на одвічне запитання  “Чого хоче жінка?”.  Його художня майстерня бачила не одну любовну історію. Але чим обернеться для Сержа нова амурна пригода, коли він вирішив закрутити роман одночасно з трьома жінками?

7 травня, 11:00, Нова сцена – дивна історія чарівної країни «ЛЕГЕНДА НАРНІЇ» за мотивами повісті К.С. Льюїса «Лев, Чаклунка та платяна шафа» з циклу «Хроніки Нарнії».
Під час Другої світової війни у будинку старого професора, Пітер, Сьюзен, Люсі і Едмунд граються там в хованки. Сховавшись в старій шафі Люсі, а потім і інші діти потрапляють в чарівну країну Нарнію, де звірі й птахи говорять і мислять подібно людям, а в лісах живуть гноми і велетні, фавни і кентаври і де раніше завжди панували любов і доброта.

Отримати довідки і замовити квитки можна за телефоном: (068) 680 74 30.

Margaret

Recent Posts

У Кам’янському чоловік підірвав гранатою себе, поліцейського та працівника ТЦК

Внаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав поліцейський, військовослужбовець РТЦК та СП, а також чоловік, який кинув…

6 години ago

Кам’янська міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги від благодійного фонду

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…

10 години ago

На Дніпропетровщині на деяких заправках ввели особливий режим роботи

На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…

11 години ago

Кам’янська тенісистка здобула перемогу у складі збірної України на Кубку Європи

Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…

12 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…

12 години ago

30 років жахливої трагедії: у Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної трагедії 1996 року

2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…

12 години ago