Categories: Політика

На передовій загинули кам’янчани

Про це повідомив мер Андрій Білоусов.

“28 квітня в бою на Луганщині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, загинув солдат Денисенко Вадим Володимирович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Вадим Денисенко народився 02 лютого 1972 року. Закінчив Дніпродзержинський економічний технікум. Працював на ДМК та БКХЗ.  27 лютого минулого року став до лав Національної гвардії України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, дві доньки та батьки.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Панахида відбудеться 03 травня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.
29 квітня в бою на Донеччині, захищаючи вільне українське небо та кожного з нас, загинув солдат Грідчин Олександр Олександрович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Олександр Грідчин народився 16 листопада 1982 року. У 2001 році закінчив ПТУ №26. Упродовж 2003-2004 років проходив строкову військову службу. Був учасником АТО/ООС. 25 лютого минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися батьки.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Прощання відбудеться 03 травня о 13:15 за адресою: проспект Аношкіна, 54.
Панахида пройде о 14:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна о 15:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній”, – говорится у повідомленні.
Олена

Recent Posts

Кам’янське та Інститут серця МОЗ України розширюють співпрацю у сфері охорони здоров’я

Кам’янське відвідала команда лікарів Інституту серця МОЗ України — одного з провідних кардіохірургічних центрів нашої…

6 години ago

У Кам’янському на мосту перекинувся бусік

1 червня, близько 11:45, у Кам'янському на мосту через річку Дніпро сталося ДТП за участю…

8 години ago

У Кам’янському відзначили чемпіонів та призерів міжнародних змагань

Мер Кам'янського зустрівся зі спортивною гордістю — переможцями та призерами міжнародних змагань, які своїми досягненнями…

9 години ago

На Дніпропетровщині лікар допомагав оформити фіктивну інвалідність для військовозобов’язаного

У Кривому Розі викрито та повідомлено про підозру лікарю, який обіцяв за неправомірну вигоду допомогти…

9 години ago

У Дніпрі військові ТЦК викрали чоловіка та викинули біля смітника

Двоє військовослужбовців ТЦК отримали підозри за те, що не надали допомогу чоловікові. Під час перевірки…

10 години ago

На Дніпропетровщині чоловік загинув через удар ковшем екскаватора

У Тернівському районі Кривого Рогу стався нещасний випадок: 37-річний чоловік загинув від удару ковшем екскаватора…

10 години ago