У Кам’янському розпочалось друге коло відкритого чемпіонату міста з футболу

Розпочалось друге коло відкритого чемпіонату міста серед команд 2008-2009 р.н. Про це повідомляє Федерація футболу Кам’янського.

Перший матч почався з годинної затримки в зв’язку з повітряною тривогою. Підопічні Дмитра Лоіка протрималися перший тайм відбиваючи атаки “АФК” і мали декілька можливостей відкрити рахунок у контратаці, але на перерву команди пішли з нічийним рахунком 0:0. Другий тайм почався з потужних атак команди Валерія Палійчука і рахунок був відкритий після кутового. Потім ще тричі гравці “АФК” забивали, довівши рахунок до 4:0. Результати ігрового дня: “Надія” (Лоік) – “АФК” (Полійчук) 0-4,

“Надія” (Беломицев) (2) –”Надія” (Беломицев) (1) 3-9,

“Надія” (Голік) – “Тайм” (Гелетій) 2-1,

У черговому турі відкритого чемпіонату Кам’янського з футболу серед команд 2010-2011 р.н., команда Верхньодніпровської ДЮСШ впевнено перемогла однолітків із Царичанки 7:1.

Покером відзначився Іван Ярмолюк, дублем Руслан Дрімко і один гол на рахунку Євгена Романовського.

Ще один герой матчу – воротар Андрій Чернік, який парирував одинадцятиметровий удар. Серед команд 2012 р.н. лідирує команда “АФК” під керівництвом Олега Іванова яка знову продемонструвала атакуючу гру. Результати туру: “Царичанка”- “Металург” ( Шевченко) 0:3, “АФК” (Іванов)(1)- “Надія” (Лоік) 3:0, “Надія” (Широкий) – “Надія” (Голік) 0:1 .