Кам’янські “козаки” повертаються з Італії із нагородами

З 5 по 7 травня 2023 року у м. Сан-Марино (Італія) пройшов Чемпіонат Європи з козацького двобою серед дорослих, юніорів та юнаків.
Вихованці КЗ «ДЮСШ №1» КМР відділення козацького двобою (тренери – Евгений Гобов, Никита Ивашина) у надскладних протистояннях з кращими спортсменами Європи здобули на змаганнях нагороди різного гатунку (у відповідних вікових та вагових категоріях). Починаємо вітання переможців та призерів Чемпіонату Європи з козацького двобою 2023 року:
Тренер відділення, діючий спортсмен ГОБОВ Євген переміг своїх суперників та став Чемпіоном Європи з козацького двобою (у розділі «Герц-2»), а у розділі «Герц-3» посів 3 місце.
ТИМЧЕНКО В’ячеслав посів 2 місце у розділі «Герц 2»  та 2 місце у розділі «Борня -3».
ОНИЩЕНКО Дарина – 2 місце у розділі «Борня 1»  та 2 місце у розділі «Борня -2».
БОГОДЮК Богдан – 2 місце у розділі «Герц 2» та 3 місце у розділі «Герц -3».