Зірка бойовиків Дольф Лундгрен вперше зізнався, що бореться з онкологією

Зірка фільмів «Універсальний солдат» та «Нестримні» Дольф Лундгрен вперше розповів про свою тривалу боротьбу з онкологією. 

65-річний шведський актор зізнався, що вісім років тому, 2015 року, лікарі знайшли в нього пухлину у нирці, яка виявилася раковою.

«Вони знайшли пухлину в моїй нирці і видалили її… Але потім зробили біопсію, і вона виявилася раковою. Потім я робив сканування кожні півроку, потім — щороку, потім все було добре протягом п’яти років», — розповів Лундгрен у шоу «In Depth With Graham Bensinger».

Дольф Лундгрен у фільмі «Нестримні» / Фото: instagram.com/dolphlundgren

Незважаючи на вдалу операцію, рак повернувся 2020 року, але цього разу лікарі виявили у актора шість пухлин у нирках і печінці. Однак новоутворення були завеликими для того, аби знову видалити їх хірургічним шляхом, тому Лундгрен був змушений проходити хіміотерапію.

«У нього дуже боліли рот, руки, ноги, і він не міг їсти нічого теплого, нічого холодного, нічого гострого. Тому він намагався вгамувати свій голод. Це була боротьба за їжу, тому він продовжував втрачати вагу», — розповіла дружина актора Емма Крокдал.

Дольф Лундгрен з дружиною / Фото: instagram.com/dolphlundgren

Напочатку хвороби лікарі повідомили невтішні пронози — йому залишилося жити всього два чи три роки.

«Вони почали говорити щось на кшталт: «Тобі слід зробити перерву і проводити більше часу з сім’єю». Тож я запитав його: «Як ти думаєш, скільки мені залишилося?» і, здається, він відповів: «Два-три роки», але по голосу я зрозумів, що менше. Я думав, що це вже точно. Ти дивишся на своє життя і думаєш: «Я прожив до біса чудове життя». Я прожив ніби п’ять життів в одному. Тож я не відчував смутку», — розповів Лундгрен.

Попри все, актор не хотів здаватися, тому продовжив боротьбу з захворюванням та почав шукати кращого спеціаліста. Завдяки новій терапії, пухлини за декілька місяців стали меншими на 20-30%, а за рік взагалі — на 90%. Тож 2022 року лікарі успішно змогли прооперувати актора і тепер він почувається набагато краще.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *