Categories: Події

Кам’янчанка прийшла в салон краси, а їй на голову впав кондиціонер

Про травматичний випадок розповіли в соціальній мережі.

“Дівчатка будьте обережні в салоні “Сливки” НЕБЕЗПЕЧНО.
Дуже неприємна ситуація вийшла. Вчора, заходячи до салону Сливки, мені на голову впав кондиціонер, що висів над дверима.
Там була встановлена москітна сітка, на вхідні двері, які погано відчинялися. Я так розумію, що вона цей кондиціонер і звалила.
Велике дякую дівчаткам Наталці та Софії. Дівчата розумнички, обробили рану, знайшли пігулку, запропонували води. Дякую їм за допомогу.
Ну ось господарка взагалі мене вбила. Коли я сказала, що мені на голову впав кондиціонер, вона спитала, Що ви хочете? У вас що травма? Вам що потрібне лікування?
І взагалі цей кондиціонер висів 3 роки, ну а тут вирішив впасти. І взагалі це технічні моменти, типу того, що так буває. Якщо чесно, я такої хамської відповіді не чекала.
Прийшла в салон на процедуру, отримала травму голови, дикий головний біль, який вже другий день, зіпсований настрій і поламані окуляри.
Тому, дівчата будьте обережні, якщо ходите в цей салон, тим більше, якщо ви ходите туди з дітьми”, – поділилася кам’янчанка.

Олена

Recent Posts

У Кам’янському вітали екологів (відео)

В урочистостях взяв участь очільник міста Андрій Білоусов. "На початку листопада в Україні традиційно відзначається…

4 години ago

Дітей та родини Захисників Кам’янського запрошують на відпочинок до розважального центру у Дніпрі

Центр соціальної підтримки ветеранів війни м. Кам'янське запрошує родини з дітьми з числа: членів сімей…

5 години ago

Анджеліна Джолі приїхала в Україну

Анджеліна Джолі знову приїхала до України. Акторка була у Херсоні. Цю інформацію вже підтвердили джерела 24…

5 години ago

У Кам’янському районі затримали наркозбувача

Незаконну переробку наркотичних рослин 26-річний чоловік організував на території приватного домоволодіння. Рослини конопель та вже…

6 години ago

Які культурні заходии чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське  з 5 по 12 листопада. Музей історії міста…

6 години ago

У бібліотеці Кам’янського відбулася художня виставка “Очі”

Виставку Богдана Лебедєва з Мирнограда «Очі» презентували у Бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка. Він — юний…

7 години ago