У Кам’янському вживане авто можна буде зареєструвати у ЦНАП

У Центрі надання адміністративних послуг м.Кам’янського збільшують перелік послуг Сервісних центрів МВС. Відповідний документ напередодні підписав міський голова Андрій Білоусов і начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області В’ячеслав Білявський.

Нові, зручні, необхідні, якісні адміністративні послуги для населення є пріоритетом роботи Центру надання адміністративних послуг м.Кам’янського. Відтепер у ЦНАП можна буде зареєструвати, перереєструвати та зняти з обліку не лише нові авто, які відповідно до законодавства не підлягають експертному огляду, а й вживані авто, на які будуть подані підтверджуючі документи про проведення такого огляду, або ж якщо інформація про його проведення міститься в єдиній інформаційній системі МВС.

Загалом у ЦНАП м.Кам’янського можна отримати такі послуги Сервісних центрів МВС:

— реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок;

— видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;

— видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;

— видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого;

— обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів);

— виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортного засобу, які виготовляються на замовлення власників, з видачею номерних знаків;

— перезакріплення індивідуального номерного знака.

Отримати послуги МВС можна у ЦНАП м.Кам’янського за адресою: проспект Василя Стуса, 10/12, телефон CALL-центру для довідок: 0677199090.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *