Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”, посилаючись на Антикорупційну правду.
Нагадаємо, 18 травня журналіст Олексій Таймурзін повідомив, що НАБУ затримало у Дніпрі керівника Слобожанської окружної прокуратури Олега Катебу та його заступника Станіслава Батрака на хабарі в 132 тисячі доларів.
Як виявилося пізніше, насправді затриманим виявився адвокат місцевих підприємців – родини Василевських, які є власниками ТОВ “Фрутберрі-Дніпро”. Там, за підозрою правоохоронців, з продуктів сумнівної якості виробляли алкоголь. Адвокат Олексій Педус супроводжував діяльність бізнесу з 2017 року.
18 травня НАБУ і САП викрили адвоката на підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі. Педуса затримали в порядку ст. 208 КПК України, а на наступний день оголосили йому підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України.
“За даними слідства, адвокат підбурював підприємця надати неправомірну вигоду у сумі 4 млн грн службовцю прокуратури за неперешкоджання діяльності підприємця. Його викрили одразу після отримання першого “траншу” у сумі 20 тис. дол. США”, – йдеться у повідомленні пресслужби НАБУ.
В НАБУ також додали, що розслідування було розпочато за заявою підприємця.
У Нікополі поліцейські викрили місцевого жителя на незаконному зберіганні наркотиків. 23 лютого під час обшуку…
21–22 лютого у місті Буча відбувся відкритий всеукраїнський турнір класу «А» з тхеквондо ВТФ «Кубок…
Зловмисник попросив мобільний телефон нібито для важливого дзвінка та, отримавши його, одразу втік. 22 лютого…
У Кривому Розі невідомі вандали розтрощили скло зупинки громадського транспорту на вулиці Січеславській. Про це…
Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "На території Кам’янського вночі було тихо –…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Одна людина дістала поранень. Ворог атакував безпілотниками та…