Маша Єфросиніна зачитала реп у дуеті з Артемом Пивоваровим (відео)

Український співак Артем Пивоваров в рамках свого музичного проєкту «Твої вірші, мої ноти» представив новий дует з відомим українцем.

Цього разу Пивоваров запросив заспівати разом… ведучу Машу Єфросиніну. 25 травня, у день народження Єфросиніної, світ побачив дуетний трек знаменитостей «Люблю» на вірші Михайля Семенка.

У пісні Єфросиніна продекламувала один з двох віршів Михайля Семенка «Сон». Як зізналася ведуча, Пивоваров запропонував їй дует ще рік тому під час інтерв’ю. Втім, для зірки це стало викликом, адже вона не співає.

«Я — фанатка проєкту Артема «Твої вірші, мої ноти». Про що я йому заявила під час нашого першого інтерв’ю. Він в ту саму мить запропонував мені дует. Сказати, що я розгубилась, це нічого не сказати. Мало того, я думала, що це якийсь жарт аж до того, як опинилася з Артемом в студії. І там я теж не могла опанувати знервованість, бо я не співаю від слова «зовсім». Далі лише пам’ятаю, як ми багато говорили, стояли на цвяхах, сміялися, трохи всплакнули і… дуже легко записали композицію. Я щаслива! Мені страшенно подобається результат! А ще я тепер всім можу говорити: «В мене дует з Пивоваровим», — прокоментувала Маша.

У відео на пісню «Люблю» розкриваються особисті історії Артема Пивоварова та Маші Єфросиніної. Головні герої поринають у спомини про дитинство, про яке нагадують старі фото та речі, подумки переносяться в ті часи, до рідного дому та теплих моментів життя. У кліпі можна побачити різні деталі, що розповідають про минуле. Наприклад, гітара як символ того, що Артем цікавився музикою з дитинства і грав навіть на гітарі без струн. Або годинник із зозулею – такий самий був у Маші вдома.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *