Наталія Могилевська викликала чутки про вагітність

Наталія Могилевська у своїй довгій чорній вишиванці знову підігріла інтерес до чуток про імовірну вагітність, адже кожен новий образ додає масло у вогонь в обговореннях.

У свої 47 років співачка має розкішне життя, статки, популярність, але бажаного та найголовнішого – дитинку на руках не отримала. Майже кожен вихід у світ, кожна сукня з приталеним кроєм підкреслює невеличкий округлий живіт на перших стадіях вагітності.

Ба більше, артистка обожнює дітей, вдало знаходить підхід до кожного й публікує багато світлин взаємодії з найменшим поколінням, ніби готується до виховання свого первістка. З початку війни зірка шоу-бізнесу зустріла нового чоловіка, впевнені, що статного та харизматичного, проте ані ім’я, ані рід діяльності та й взагалі про хобі коханого повідомляти не стала. Впевнена, що зараз не на часі хвалитися своїм особистим життям.

Нова світлина з дітьми знову наштовхує нас думати про поповнення в її родині. У своїй Insta-Stories співачка запитала, чи мають підписники вишиванку, тим самими нагадавши, про свято, яке українці відзначали 18 травня, а ще показати, як любить проводити час з дітьми.

Проте підтвердження цьому ми не маємо ніяких, а сама Могилевська запевняє, що за період карантину та війни через стрес, нерви та переїдання набрала зайвих кілограмів, тому прихильники можуть розгледіти зміни в формах улюблениці, що її трішки засмучує. Сама ж щодо цього, надала ось таку відповідь: “Почитала усі ваші коментарі до фото. Вирішила проблему. Я просто поки не буду їсти”.

Користувачі засмучені таким ходом подій, адже невпинно не припиняють вірити та говорити про вагітність улюбленої артистки, проте худнути Наталії не радять й переконують, що таким чином, Могилевська має неповторність та якусь свою родзинку.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *