У Кадирова заявили, що захоплять місто на Дніпропетровщині

Підконтрольні главі Чечні Рамзану Кадирову військові, відомі своїм боягузством та пристрастю публікувати “героїчні” відео у TikTok, розмріялися про захоплення Кривого Рогу.

Відео наради кадирівців, в якій брав участь бойовик, схожий на Адама Делімханова – праву руку “дон-дона”, потрапило до Мережі. На ньому вони цілком всерйоз розмірковують, як можуть захопити Кривий Ріг і навіть розглядають щось на карті.

“Треба взяти Кривий Ріг, тому що це рівносильно взяттю Києва. Там перебувають саме ті, які нам потрібні”, – заявили на відео підлеглі Кадирова і показали на карті, звідки можна почати “наступ.

“Секретна” карта кадирівців

У Мережі вже іронізують, що карти кадирівці позичили у Лукашенка, натякаючи на відомий жарт про “а зараз я вам покажу, звідки готувався напад на Білорусь”.

Керівник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул прокоментував ці заяви “кадирівців”. Він запевнив, що місто – у безпеці.

“Пам’ятаю цього шайтана – рік тому тусувався на нашому напрямку навколо іноземного Легіону. По-моєму, його звуть Хусейн і він гірший за ворога – він зрадник. Давай, ми чекаємо”, – зазначив Вілкул.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *