Кам‘янчани стали срібними призерами Кубку області з міні-футболу

На Дніпропетровщині визначились переможці Кубку області з міні-футболу.
Протягом останньої декади травня проводились змагання Кубку Дніпропетровської області з міні-футболу серед учнів закладів професійної освіти при підтримці начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака.
У відбіркових групах, які відбулись в Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі взяли участь 180 юнаків з 18 навчальних закладів.
Право взяти участь у фіналі вибороли команди Кам’янського професійного ліцею, Професійно-технічного училища № 79 смт. Петриківка, Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування, Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі, Дніпровський центр професійно-технічної освіти, Професійно-технічне училище № 2 Дніпра.
Фінал відбувся 2 червня в Дніпрі на стадіоні “Олімпійські резерви” Дніпропетровського коледжу спорту в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Рух-це здорово!”.
Перше місце виборола команда Дніпровського центру професійно-технічної освіти, на другому місці – учні Кам’янського професійного ліцею, третє місце посіла команда Професійно-технічного училища № 2 м. Дніпро.