Categories: Економіка

В Дніпропетровській області за місяць зросла зарплатня

В Україні кількість нових пропозицій роботи за місяць виросла на 9%. В червні може бути рекорд. А Дніпропетровська область увійшла до топ-5 областей за зростанням розміщених вакансій. Разом з ними збільшується і зарплатня. Такі результати публікує Work.ua в своєму щомісячному дослідженні. Але чи свідчить це про зміни на краще?

Такі результати публікує Work.ua в своєму щомісячному дослідженні, – повідомляє Інформатор. Ринок праці наздоганяє показники травня 2021 року і січня 2022 року. Топ-5 виглядає наступним чином:

  • Київська область – 28 410 пропозицій;
  • Львівська область – 8 781;
  • Дніпропетровська область – 8 511;
  • Одеська область – 6 455;
  • Харківська область – 3 131.

В тренді – будівельна галузь, адже в ній додавалися нові вакансії інтенсивніше за решту. Користуються попитом водії екскаватора (+47%), маляри (+45%), виконроби (+42%), покоївки (+41%), водії навантажувача (+40%).

Натомість роботодавці переживають не найкращий період – знайти працівника стає дедалі важче, кількість відгуків зменшується. Найбільш конкурентними посадами є “айтішні”: HTML-верстальник, Front-end-програміст, тестувальник, спеціаліст чата, Java-програміст, відеомонтажер, Python-програміст, ретушер, Unity-програміст.

Разом із кількістю вакансій зростає і зарплатня. В Дніпропетровській області – з 15 до 16 тисяч грн. Загалом по Україні вона виросла на 10%. В дослідженні повідомляється, що підвищенням зарплатні роботодавці реагують на дефіцит кадрів. Ймовірно, вона буде рости й надалі.

7 найвищих зарплат за посадами:

  • 52 500 грн — медіабаєр;
  • 40 тисяч грн — водій-міжнародник;
  • 32 500 грн — ендодонтист;
  • 30 тисяч грн — керівник будівельного проєкту, менеджер по роботі з супермаркетами, рихтувальник, рієлтор, тонувальник;
  • 29 тисяч грн — курʼєр з авто;
  • 28 тисяч грн — координатор зі збуту, регіональний менеджер;
  • 27 550 грн — арматурник, бізнес-аналітик, головний інженер, дизеліст, начальник відділу кадрів.

Найменші зарплати:

  • бібліотекарі та консьєржі – по 7 тисяч грн;
  • паркувальники – 7 875 грн;
  • санітари – 8 тисяч грн;
  • прибиральники – 8 500 грн;
  • посудомийники – 9 тисяч грн;
  • майстри виробничого навчання – 9 500 грн.

Автори дослідження відзначають, що серед шукачів роботи побільшало жінок. Вони пояснюють це тим, що частина чоловіків-кандидатів захищають країну або вступають до вишів. Також на 67% більше (порівняно з квітнем) стало шукачів віком від 16-17 років.

“Спостерігаємо й зростання частки молодих фахівців 18-24 роки. Загалом категорія кандидатів віком до 25 років становить 49% від усіх нових шукачів — випускники шкіл та ВНЗ, які активно шукають роботу чи підробіток на літо. Для роботодавців це хороший шанс знайти молодих спеціалістів і зростити кадри під потреби компанії”.

Margaret

Recent Posts

У Кам’янському відзначили річницю Центру життєстійкості «Місце сили” (відео)

Про це повідомив мер Андрій Білоусов. "Сьогодні ми відзначаємо першу річницю роботи Центру життєстійкості «Місце…

9 години ago

У центрі Кам’янського встановлять сучасний ігровий комплекс

Мешканці Кам’янського звернули увагу на те, що популярний дитячий ігровий майданчик, розташований у центрі міста на…

10 години ago

Театр Кам’янського виступив із гастролями у Запоріжжі

18 травня актори Театру ім. Лесі Українки виїжджали на одноденні гастролі до Запоріжжя, де на…

11 години ago

Кам’янчан запрошують на “Велодень 2025”

24 травня у Кам’янському пройде спортивно-масовий захід “Велодень 2025”. Цьогорічна подія об’єднає юних учасників на…

11 години ago

У Кам’янському заснували Об’єднання учнівського самоврядування (відео)

У рамках реалізації молодіжної політики у Кам’янському заснували Об’єднання учнівського самоврядування — новий підрозділ Молодіжної…

11 години ago

Фільм Сари Джессіки Паркер про ветерана Терена покажуть в Україні

Фільм Сари Джесіки Паркер "Перший ряд" про українську балетну трупу та ветерана війни Олександра Терена…

12 години ago