Чоловікам цих 4 знаків Зодіаку ніколи не стати романтиками

Астрологи розповіли, які представники зодіакального кола не можуть бути романтичними. Від цих чоловіків не дочекатися букету квітів та сніданку в ліжко без причини, зате вони мають інші плюси, інформує Ukr.Media.

Які знаки Зодіаку не вміють бути романтичними та уважними до своєї половинки.

Точність і практичність для представників знака Зодіаку Діва значно важливіша за романтику. Як стверджують астрологи, такі люди надто врівноважені, вони не пишуть вірші та не дарують квіти. Їм куди ближче прості звичайні речі на кшталт догляду за домашніми рослинами чи ведення сімейного бюджету. Можливо, втрачати голову від кохання чоловікам знака Зодіаку Діва і невластиво, проте до шлюбу вони ставляться вкрай серйозно та розважливо. Це дуже віддані партнери, що не егоїстичні та поважають інтереси своєї половинки. Дівчина для такого партнера не лише кохана людина, а й вірний друг.

А ось відсутність романтики у знаку зодіаку Козеріг пояснюється іншим чином. Просто для подібних речей вони надто нудні особи. Романтизм компенсується старими добрими якостями: честь, щирість, вірність обіцянкам. Він завжди відданий своїй обраниці душею, але не завжди демонструє свої почуття.

Цей знак зодіаку гарний у зароблянні грошей, відповідальний у роботі та ніколи не зганьбить вас перед друзями. Але широких жестів від нього не дочекатися. А ідеальним подарунком чоловік, народжений під знаком Зодіаку Козеріг, вважає конверт із грошима. Найромантичніше, що можна отримати від такого партнера, за словами астрологів, це заповнений холодильник і сплачена страховка.

А ось знак Зодіаку Стрілець — досить волелюбний. Пов’язувати себе шлюбом він не поспішає, його куди більше приваблює дружба. Це досить проникливі, але дуже віддані люди. Стрілець ходитиме з вами в кіно, розважатиметься, годуватиме вас байками та піцою — на цьому вся романтика закінчується. Іноді до цієї програми ще входить дружній інтим. А коли йому набридне і стане нудно, він вирушить у подорож, щоб розвіятися.

Чоловікам-Водоліям, на відміну від усіх перерахованих вище кавалерів, романтика не чужа. Але втілюють вони свої ідеї лише у своїй уяві. За їхнім байдужим крижаним виглядом дівчата не здатні зрозуміти справжніх почуттів та емоцій. Однак такі чоловіки зовсім не позбавлені чарівності. Партнери знаку Зодіаку Водолій приносять різноманітність у життя своєї обраниці, чим вбивають її наповал. Але узаконювати відносини не поспішають. Вони можуть довго підтримувати дружні стосунки, які поступово стануть любовними. Однак трапиться це плавно та природно, без вибуху пристрасті та емоцій. А якщо захочеться романтики, то доведеться самій виявити ініціативу.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *