В мережі з’явився трейлер фільму “Нестримні 4” зі Стейтемом та Сталлоне (відео)

Компанія Lionsgate випустила трейлер майбутнього американського бойовика “Нестримні 4”, і вже з’явилася офіційна українська версія. В кадрі з’являються не тільки звичні нам Джейсон Стейтем, Сильвестр Сталлоне та Дольф Лундгрен, але й деякі нові персонажі – 50 Cent, Меган Фокс та Енді Гарсіа. Нова частина франшизи виходить через дев’ять років після появи попереднього фільму.

В Мережі з'явився український трейлер фільму

У трейлері персонажка Меган Фокс Джина зустрічається з героєм Стейтема Лі Крісмесом, і стає зрозуміло, що у них складна історія, після чого вона приєднується до “Нестримних” для їхньої останньої місії. Тож команда, яка складається як з відомих нам героїв, так і яскравих новачків, знов рятуватиме світ. Цього разу нам заявляють, що “терористи захопили ядерні ракети”, і “якщо вони вибухнуть, буде Третя світова війна” (невже буде ядерний шантаж? – прим.ред.).

Команду “Нестримних” викликають, коли всі інші варіанти вже не діють, і вони приходять на порятунок, озброєні всіма видами зброї, які тільки можна дістати. А разом з новими учасниками екшн має бути ще цікавішим.

Третя частина франшизи “Нестримні” вийшла на екрани у 2014 році, і в неї були менші касові збори порівняно з двома попередніми. Потім Сильвестр Сталлоне тимчасово залишив проєкт через творчі розбіжності, тому на четвертий фільм чекали довго. Однак майбутній сиквел обіцяє стати динамічним та цікавим, адже тут підвищується концентрація гучних імен, включно з майстрами бойових мистецтв Тоні Джаа та Іко Увайсом.

Хоча Сильвестр Сталлоне був режисером дебютного фільму франшизи та сценаристом трьох частин “Нестримних”, цього разу він зосередився виключно на акторській грі, а в режисерському кріслі знаходився Скотт Во. Прем’єра фільму в Україні відбудеться 21 вересня 2023 року.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *