“12 червня в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, від отриманих поранень не сумісних з життям загинув солдат Будковий Сергій Федорович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Сергій Будковий народився 17 листопада 1979 року. В 1999 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Проходив строкову військову службу 1999-2000. Закінчив в 2011 році Придніпровську державну академію будівництва та архітектури. Тривалий час працював виконробом ТОВ «Мостобудівельний загін 112». 23 березня минулого року став до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.
У нього залишилися дружина, донька та син.
Доземний уклін воїну-захиснику!Вічна пам’ять і слава Герою!
Прощання відбудеться 16 червня о 10:15 в с. Єлизаветівка, вулиця Калинова 1а.Панахида пройде об 11:00 в Свято-Покровському Храмі по вулиці Широка 45, с. Єлизаветівка. Поховання відбудеться о 12:00 на кладовищі по вулиці Затишна с. Єлизаветівка”, – йдеться в повідомленні.
На Дружбі у Довгинцівському районі Кривого Рогу 1 січня сварка між закоханими під час застілля…
Чарівна музична казка за участю глядачів, де диво стає реальністю. Приєднуйтеся до чарівного балу у…
Доньку відомого американського актора Томмі Лі Джонса - Вікторію - знайшли мертвою в готелі Сан-Франциско. Їй було…
Дитячу виплату у розмірі 50 тисяч грн можна оформити сьогодні. Для цього потрібно звернутися до Пенсійного фонду або…
Традиційно українські кінодистриб'ютори не планують багато релізів на перші дні року, адже вважається, що в…
Соняшникова та оливкова олія давно стали звичними продуктами на кухні, але не завжди вони є найкращим вибором саме для…