Categories: Події

У Дніпрі напали на чоловіка та викрали його автомобіль

Троє грабіжників напали на чоловіка та викрали його автомобіль, повідомляє “Дніпро Оперативний” із посиланням на поліцію Дніпропетровської області. 

У четвер, 15 червня, невідомі підійшли до чоловіка та погрожуючи фізичною розправою, викрали його легковик Deo Lanos. Потерпілий звернувся до поліції.

Правоохоронці встановили маршрут крадіїв та затримали їх. Зловмисники виявилися мешканцями Дніпра 28, 38 та 39 років. Вкрадений автомобіль повернули власнику.

Чоловікам повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Margaret

Recent Posts

Головні події Кам‘янського за тиждень

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті.

22 хв. ago

Кам’янський кінотеатр “Мир” дбає про безбар’єрність

У Кіноконцертному залі «МИР» переконані: кожна людина має право на доступ до культури, незалежно від…

28 хв. ago

Молодь Кам’янського познайомилась із роботою Верховної Ради

27 червня представники Молодіжної ради Кам'янського взяли участь в Моделі Верховної Ради України 2025 –…

58 хв. ago

У Кам’янському відбувся відкритий чемпіонат з пляжного тхеквондо

5 липня Лівобережний парк у Кам’янському перетворився на справжню арену майстерності та сили духу: тут…

1 годину ago

У Дніпрі потонув чоловік

У суботу, 5 липня, у Дніпрі стався нещасний випадок. На пляжі, що на житловому масиві…

2 години ago

Кам’янчан запрошують долучитися до фотоконкурсу

Музей історії міста Кам’янське запрошує кам’янчан до участі у фотоконкурсі «Кам’янське. Крізь об’єктив часу і…

2 години ago