Били палицями та стріляли: у Дніпрі влаштували бійку на території ЖК

У Дніпрі чоловіки влаштували бійку на території ЖК “Брама”, повідомляє “Дніпро Оперативний”.

Ввечері 18 червня в одному із гаражів на території ЖК “Брама” відпочивала компанія. Цей гараж закрив автомобіль, що викликало обурення у відпочиваючих та почалася словесна перепалка.

В результаті під’їхали ще два автомобілі та зав’язалася бійка. Били дубинками та стріляли, на тротуарі була кров. Також постраждали припарковані авто.

Жителі ЖК викликали поліцію та швидку.

Вам буде цікаво