У Кам’янському ніч минула без тривог

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“Ніч минула без тривог та надзвичайних подій.

Працюємо, підтримуємо наших захисників та віримо в Україну!

Мирного дня!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво