Ворог вночі тричі обстріляв Дніпропетровщину

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

“Від учорашнього вечора ворог вдарив по Нікопольщині тричі. Снаряди з важкої артилерії поцілили по самому Нікополю та Марганецькій громаді.

Загиблих та постраждалих немає. Обстеження території продовжується.

Усім тихого дня та вдалого робочого тижня.Працюємо та віримо в Перемогу”, – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво