Categories: Політика

В бою на Донеччині загинув солдат із Кам’янського

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“26 червня в бою на Донеччині, захищаючи свободу і незалежність українського народу, загинув солдат Цимбал Сергій Юрійович.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття близьким полеглого захисника.

Сергій Цимбал народився 29 липня 1992 року в Дніпродзержинську. У 2012 році закінчив ПТУ №14. Тривалий час працював маляром-штукатуром.
4 березня минулого року призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії.
Він був сиротою.

Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!

Панахида відбудеться 03 липня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34).Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній”, – йдеться у повідомленні.

Margaret

Recent Posts

Олександра Сирського звільнили з посади

Олександра Сирського звільнено з посади Головнокомандувача ЗСУ, – ексрадник міністра оборони Стерненко. Очікуємо офіційної інформації!

4 години ago

У Кам’янському створять ще один Центр денного догляду для дітей з інвалідністю (відео)

Хід робіт перевірив мер Андрій Білоусов. "Розпочали роботи з облаштування нового відділення денного догляду для…

8 години ago

У Дніпрі жорстоко побили і пограбували волонтера

У Дніпрі правоохоронці викрили та затримали учасників злочинної групи, які вчинили розбійний напад на місцевого…

9 години ago

На Дніпропетровщині шахраї ошукали знайомого на 600 тис. євро

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито шахрайську схему заволодіння коштами під виглядом інвестування у…

9 години ago

У Дніпрі чоловік вистрибнув з вікна багатоповерхівки

У вівторок, 21 липня, біля одного з багатоповерхових будинків у Дніпрі виявили тіло чоловіка.  Про…

10 години ago

У Кам’янському перевірили роботу фонтанів

Вечірнє місто — це не лише освітлені вулиці, а й місця, де приємно зупинитися, відпочити…

10 години ago