У Кам’янському вандали розбили скло на дверях громадської вбиральні

Це невеселе фото зроблено сьогодні увечері на проспекті Свободи.

Ще зовсім нещодавно ми писали, що у сквері між пам’ятником Матері та бюстом Брежнєва, де за останні 2-3 роки створена дуже симпатична та багатолюдна зона відпочинку, було побудовано «з нуля» та відкрито громадський туалет – невід’ємний атрибут місць скупчення людей. Санвузол вийшов сучасний та комфортний – з кондиціонером, гарним інтер’єром, вмивальниками та навіть зі столиком для сповиванням малюків. До того ж, туалет був безкоштовний.

Абсолютна більшість городян високо оцінила цей об’єкт і підкреслила його потрібність у цьому місці. І не лише кам’янчани – навіть тележурналісти з Дніпра були захоплені якістю та комфортабельністю санвузла. Виняток складали лише місцеві пияки, які жалкували за дешевим генделиком «Равлик», який був тут колись розташований та відомий як місце гучних пиятик та бійок. Але таких були одиниці.

Ще при відкритті ми висловили побоювання, що туалет може стати жертвою місцевих вандалів, які трощать все красиве, що з’являється у нашому місті. На жаль, наші побоювання виявились не марними – як видно на фотографії, хтось вже розбив скло у нижній частині вхідних дверей, довелось заліплювати дірку целофаном. Хто й навіщо це зробив – невідомо. Може, комусь дуже вже «приспічило», а туалет був закритий, адже він працює з 9 до 22 години, от цей хтось й ламав двері. А може, комусь було просто нічого робити, от він і вирішив щось поламати. Адже б’ють у нас в місті ліхтарі, спотворюють клумби, ламають фонтани зі статуями, виводять з ладу лави. Таких людців інакше, як справжнісінькі потвори, назвати важко.

Знаєте, після такого у тих, хто відповідає за благоустрій Кам’янського – мера, його заступників, керівників служб – можуть просто опуститися руки. Дійсно, нащо робити у місті красоту, якщо обов’язково знайдуться потвори , які все зруйнують та сплюндрують? І хоч таких потвор – одиниці, але від цих одиниць страждає все суспільство.

У фойє туалету встановлено відеоспостереження. Мабуть, треба й надворі поставити камеру. Щоб той, кому ось так «приспічить» щось поламати, неодмінно став героєм не лише на все Кам’янське, а й на всю Україну.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *