Кам’янські велосипедисти гідно виступили на Чемпіонаті України

З 11 по 15 липня в Кам’янець Подільському пройшов Чемпіонат України з кросс кантрі, шорт-трек, елюмінатор. Загалом у змаганнях взяли участь 100 велосипедистів.
Кам’янське представляли спортсмени ДЮСШ №4 (Директор Олександр Кірпа).
В перший день проходила гонка із точки в точку. Найкращий результат показала Танцура Катерина 3 місце серед жінок. На другий день була група (командний залік). Найкращий результат показала Танцура Катерина 2 місце серед жінок та Кузнєцова Ангеліна 2 місце серед дівчат. Третій день була гонка шорт -трек. Танцура Катерина зайняла 3 місце. На четвертий день була гонка елюмінатор. Танцура Катерина зайняла 3 місце.
Спортсмени та тренери дякують за можливість і за підтримку для участі в змаганнях міському голові Андрію Білоусову, начальнику управління молоді та спорту КМР Едуарду Коряку та громадській організації «Бджола».