«Влітку зростає ризик зараження води інфекціями. Цю проблему можна вирішити кип’ятінням. Проте дедалі частіше зустрічаються випадки нітратного забруднення. Ефективних методів очищення води у колодязях від цих хімічних речовин майже не існує. Тому слід дотримуватися простих рекомендацій при облаштуванні та експлуатації споруд», – зазначила головний спеціаліст управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Маргарита Малишева.
Необхідно ізолювати стіни колодязя. Облаштувати навколо оголовка глиняний замок, огородження, навіс, кришку, загальне відро, наголосила Маргарита Малишева.
Щонайменше один раз на рік чистити колодязь від замулювання, намивання породи, ремонтувати кріплення та проводити дезінфекцію.
Не можна розташовувати у радіусі 50 м гноївки, дворові туалети, компостні та вигрібні ями. Варто з обережністю застосовувати мінеральні та органічні добрива.
Вживати воду з колодязів слід лише після кип’ятіння, додала Маргарита Малишева.
22 листопада о 14:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що горить квартира…
Поліцейські Дніпропетровщини скерували справу до суду. Щоб приховати злочин, підозрюваний перевів гроші на картку свої дівчини.…
На спортивних змаганнях побував мер Андрій Білоусов. "У спортивному комплексі «Прометей» стартував новий сезон «Пліч-о-пліч:…
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…