«Влітку зростає ризик зараження води інфекціями. Цю проблему можна вирішити кип’ятінням. Проте дедалі частіше зустрічаються випадки нітратного забруднення. Ефективних методів очищення води у колодязях від цих хімічних речовин майже не існує. Тому слід дотримуватися простих рекомендацій при облаштуванні та експлуатації споруд», – зазначила головний спеціаліст управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Маргарита Малишева.
Необхідно ізолювати стіни колодязя. Облаштувати навколо оголовка глиняний замок, огородження, навіс, кришку, загальне відро, наголосила Маргарита Малишева.
Щонайменше один раз на рік чистити колодязь від замулювання, намивання породи, ремонтувати кріплення та проводити дезінфекцію.
Не можна розташовувати у радіусі 50 м гноївки, дворові туалети, компостні та вигрібні ями. Варто з обережністю застосовувати мінеральні та органічні добрива.
Вживати воду з колодязів слід лише після кип’ятіння, додала Маргарита Малишева.
17 квітня у Музеї історії міста Кам'янське відбулося відкриття першої персональної виставки живопису Анастасії Сокол…
У п'ятницю, 18 квітня, на Криворізькій трасі сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє "Відомо" з посиланням…
Наближається одне з найголовніших християнських свят – Воскресіння Христове. Як зазначили раніше в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, у…
У мережі з'явилася інформації про нібито таємне оновлення українського паспорта співачкою Ані Лорак, яка після…
Про проведення робіт повідомили на підприємстві Каметсталь. "Шановні мешканці Кам'янського! 21 квітня з 12:00 до…
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 11.04.2025 по 18.04.2025 було…