«Як визначити, що ви є жертвою злочину? Слід насторожитися, якщо у вас забрали паспорт та інші документи. Не виплачують зароблені кошти. Змушують жебракувати та займатися протиправною діяльністю. Застосовують насильство або погрожують. Вам забороняють спілкуватися з рідними та обмежують у пересуванні», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.
По допомогу постраждалі від торгівлі людьми можуть звертатися на «гарячі лінії». До поліції, соціальних служб, центру безоплатної правової допомоги, громадських та благодійних організацій. За кордоном – до дипломатичного представництва України.
Передбачена й медична, психологічна, правова, соціальна підтримка та притулок. А ще – допомога у працевлаштуванні, перекваліфікації, опануванні нової спеціальності.
Ті, хто має відповідний статус, можуть отримати й одноразову грошову підтримку – до 8,5 тис грн.
Також в Україні діє спеціальна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству – 15-47. Номер цілодобовий та безкоштовний. 112 – лінія екстреної допомоги в ЄС.
Створили і спеціальну пам’ятку. У ній – весь алгоритм дій.
Поліцейські Дніпропетровщини скерували справу до суду. Щоб приховати злочин, підозрюваний перевів гроші на картку свої дівчини.…
На спортивних змаганнях побував мер Андрій Білоусов. "У спортивному комплексі «Прометей» стартував новий сезон «Пліч-о-пліч:…
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…
Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню «Коли». Відео знімали у лісі. «Уявіть себе через…