Кам’янське – не Сакраменто: мешканці міста відмовляються від чергової ЖКГ афери братів Дубинських

Мова йде про так звану керуючу компанію «Лідер-Комфорт», що за своєю суттю є нащадком скандально відомих КУКЖ (Компанія з управління комунальним житлом) та УКОЖФ (управляюча компанія з обслуговування житлового фонду), які, на щастя, сьогодні вже спочили в бозі (у випадку КУКЖ – забравши із собою чималу частку квартплат громадян).

Наробивши чимало лиха для нашого міста, ділки з цих фірм (здебільшого це люди, які є «менеджерами» славнозвісних братів Дубинських), розпочали розгортати у місті нову аферу під назвою «Лідер-Комфорт». Однак коли форсований туман агресивної реклами спав та виявилося, що «ЛК» – то не «нове проти старого», а теж саме старе опудало Дубинських у новому платтячку, мешканці почали масово відмовлятися від так званих послуг цієї контори (бо тхне вся ця історія намаганням знов вкрасти кошти та філігранно кинути містян. У чому афера – трохи нижче), пише sobitie.com.ua.

Мешканці міста не побачили реальної роботи «Лідер-Комфорту» та відмовляються від послуг аферистів

Так, на цьому тижні від «обслуговування» «Лідер-Комфортом» більшістю голосів відмовився черговий будинок. Це багатоповерхівка, що на проспекті Ювілейному, 57. За майже два роки «інноваційного керування» від «ЛК», тут стало навіть гірше, ніж до нього. Як розповіли місцеві, у будинку не було усунено жодної з нагальних проблем: покрівля як протікала, так і протікає, каналізація забита, комунікації водопостачання потребують заміни, тиску води на будинок практично немає (людям доводиться купувати насоси), по всьому будинку (як усередині, так і ззовні) – тріщини, обвалюється штукатурка та елементи фасаду. Ґанок та навіси біля під’їздів – у жахливому стані, вікна не замінено та навіть не відремонтовано до зими, вимощення практично немає.

Реальний стан будинку (не з рекламних роликів «Лідер-Комфорту») можна побачити на фото, які були зроблені сьогодні. Домівка у вкрай занедбаному стані. Тут буквально витає дух УКОЖФ та інших структур, до яких так чи інакше мали відношення сумнозвісні брати.

На фото: мешканці намагаються потрапити в підвал будинку, який обслуговував «Лідер-Комфорт»

Терпець людей, які так і не зрозуміли, куди йдуть зібрані з них кошти (а ми пояснимо: здебільшого вони йдуть на непристойно високі зарплати менеджерів братів Дубинських, будинки, в яких мешкають їхні родичі чи знайомі, та рекламу), урвався.

Мешканці багатоповерхівки по Ювілейному, 57, відмовилися від фейкового обслуговування «Лідер-Комфортом» та, звернувшись до Асоціації ОСББ м. Кам’янське (яка працює в нашому місті з 2016 року та є гарантом реальної роботи та фінансування, у тому числі, за рахунок міських бюджетних програм), створили власне Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Відтепер вони мають право на підтримку міста, держави та закордонних партнерів. Квартплату встановили таку, яку вирішили самі. І без всяких аферистів з «ЛК», що багато обіцяють, майже нічого по факту не роблять та можуть довести до втрати житла.

Поспілкувавшись із місцевими, ми домовилися інформувати громаду про те, як зміниться їхній будинок найближчим часом, разом з Асоціацією ОСББ м. Кам’янське.

У чому ж суть афери і чому містянам слід бути вельми обачними у випадку з черговою компанією братів Дубинських?

На жаль, обмануті аферистами містяни досі не зовсім розуміють, під чим підписались і з якими людьми відтепер мають справу. Адже, як можна побачити з діяльності «Лідер-Комфорту», останнім часом вони почали відособлюватися від безпосереднього обслуговування житлового фонду як керуюча компанія та пропонують мешканцям створювати ОСББ, де себе прописують в документах як керуючого. Пов’язано це, скоріш за все, з тим, що справжній власник контори (пан Дубинський) вже втомився платити їм кошти за імітацію бурхливої діяльності та захотів отримати те, що він полюбляє: гроші. Багато грошей.

Як їх отримати? А, наприклад, діючи від імені ОСББ як юридичної особи, набратися багатомільйонних кредитів та зникнути з ними у невідомому напрямку, залишивши людей сам на сам з необхідністю їх повертати. Так можна залишитися і взагалі без житла…

Тим паче, що схожа схема вже була «обкатана» братами у Сакраменто, штат Каліфорнія, і саме за ці шахрайські дії їх досі розшукує FBI. Щоб не бути голослівними, наводимо посилання на офіційні повідомлення з цього приводу. Джерело: Офіс прокурора США, Східний округ Каліфорнії:

«Федеральне журі визнало двох підсудних винними у шахрайстві з використанням пошти та надання неправдивих відомостей в заявках на отримання кредиту в рамках схеми, яка надавала фінансові стимули підставним покупцям, на купівлю будинків, по яким забудовники зазнавали труднощів із продажем. Згідно із судовими документами, з серпня 2006 року по травень 2008 року два брати, Володимир Дубинський, 56 років, колишній житель Фолсома, та Леонід Дубинський, 50 років, колишній житель Копперополіса, продавали нерухомість у Кармайклі, Сакраменто та Копперополісі. Коли ринок нерухомості занепав, брати найняли членів сім’ї, співробітників та партнерів з гарною репутацією, щоб вони стали підставними покупцями житлової нерухомості за рахунок кредитів. Братів Дубинських не було затримано і вони є втікачами, які, ймовірно, проживають в Україні», – пишуть правоохоронці США.

За шахрайство у кредитних схемах фактичних хазяїв «Лідер-Комфорту» також розшукує і Федеральне бюро розслідувань США.

Офіс братів Дубинських у Каліфорнії

Завдяки публікаціям ЗМІ, сьогодні все більше мешканців Кам’янського дізнаються, хто насправді стоїть за так званими комфортом і чим це може обернутися у перспективі. Ми розуміємо, що влада не може напряму втручатися у господарську діяльність приватних підприємств, однак хочемо ще раз звернути увагу як місцевого самоврядування, так і правоохоронців на можливі наслідки від діяльності чергової фірми, за якою стоять такі особистості.

До речі, як стало відомо редакції від джерел в правоохоронних органах, за деякими випадками шахрайства «Лідер-комфорту» вже відкриті кримінальні провадження, фігурантами у яких виступають як керівництво компанії, так і голови ОСББ, що, можливо, підробляли документи разом з ними. Кримінальне провадження відкрито за номером: 12023046160000178 за ч. 1 ст. 358 ККУ.

Що ж до містян, які хочуть створити ОСББ і не опинитися в одну мить під якимось кредитом чи то взагалі без права власності на своє житло, їм можна рекомендувати звертатися до діючої в нашому місті офіційної та легальної Асоціації ОСББ м. Кам’янське, яка стане гарантом, що з будинком все буде добре.

І пам’ятайте: той, хто обманув раз, обов’язково зробить це знову. І зовсім не варто перевіряти це правило на собі.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *